Opis minidodatku Szmugler

Napisał w kategorii Dodatki dnia 10 marca 2023 o godz. 12:09.

Szczęśliwcy uczestniczący w Portalconie 23 na żywo na Stadionie Śląskim w Chorzowie mieli możliwość zaopatrzenia się w unikalny minidodatek – Szmuglera.

Finaliści Mistrzostw Polski 2022 w Neuroshimę Hex 3.0, tak samo jak pozostali uczestnicy Portalconu, w torbie powitalnej znaleźli między innymi zupełnie nowy minidodatek do Neuroshimy Hex – Szmuglera. Jest żetonem neutralnym i pozwala przejąć żeton natychmiastowy przeciwnika z jego stosu żetonów odrzuconych jeśli po bitwie jest się do niego podłączonym.

Uzupełniliśmy już opis Szmuglera na naszej stronie, a w najbliższy poniedziałek spodziewajcie się świeżutkiej tapety autorstwa Efki.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .