Opis armii Doomsday Machine

Napisał w kategorii Armie dnia 17 listopada 2014 o godz. 10:05.

Nadrabiając zaległości udało mi się dorzucić do Zasad kolejny po Mephisto brakujący opis armii, tym razem jest to Doomsday Machine. Teraz już bez problemu możecie przeglądać skład i możliwości tej armii maszyn, łącznie z opisem zabójczej Pułapki.

doomsday-machine

Warto także rzucić okiem na naszą recenzję Doomsday Machine, a także zestaw tapet z tą armią z serii Poniedziałek z Tapetami.

Jak Wam się podoba armia Doomsday Machine? Lubicie nią grać?

Komentarze:

  • PMG10

    DDM początkowo wydawał mi się mało zbalansowany, ale gdy przywykłem i zrozumiałem taktykę, jaką trzeba przeciwko niemu zastosować, stał się moją ulubioną armią. Co do zasad, kiedy wyjdzie opis armii Misisipi ?

  • Opis Missisipi pojawi się już niedługo – mam nadzieję, że uda mi się go skończyć w ciągu najbliższego tygodnia.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .