Nowa armia fanowska – Poszukiwani testerzy!

Napisał w kategorii Armie dnia 22 sierpnia 2013 o godz. 16:34.

Witajcie, maniacy Heksa. Tutaj Michallus. Na wejście przynoszę wiadomość – pracuję obecnie nad całkowicie nową armią do Neuroshimy Hex i poszukuję osób chętnych do zagrania nią w wersji beta. Więcej poniżej!

Armia zwie się Hell Hounds i, jak nazwa wskazuje, zawiera w sobie bardzo dużą ilość psiego pomiotu, zamkniętego w schronisku gdzieś na zachodzie Stanów. Apokalipsa okazała się dla nich bardzo łaskawa, zarówno wyswabadzając je z klatek i murów, jak i zmieniając część z nich w prawdziwe bestie, potrafiące pojawiać się nagle i znikąd i w taki sposób uskuteczniać swoje łowy. Pozostały przy życiu personel schroniska albo znalazł swoje miejsce w czworonożnej hierarchii, albo zgodnie z prawami natury skończył jako karma dla psów.

Mechanicznie, armia opiera swoją mechanikę na zagrywaniu żetonów również poza turą gracza. Niektóre żetony można zagrać po tym, jak przeciwnik pociągnie swoje żetony, w trakcie jego tury, a nawet między inicjatywami Bitwy – umiejętne stosowanie tej taktyki potrafi napsuć przeciwnikowi krwi, niszczyć mu plany, a nawet sprawiać, że Bitwy kończą się dla nas lepiej, niż się zaczęły. Jest w niej również metoda na zagrywanie żetonów na miejsce innych, już stojących na planszy, oraz nowy sposób na przemieszczanie żetonów przeciwnika po planszy.

Chętnych do playtestowania proszę o kontakt na emha1@o2.pl – w tytule wiadomości proszę umieścić Hell Hounds. Czekam na Wasze zgłoszenia!

Komentarze:

 • Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zachęcić wszystkich zainteresowanych do zgłaszania się – opis armii brzmi bardzo ciekawie.

 • Dusty

  I too have an army, the kurokage ( black shadow in Japanese ) clan

  Some times the greatest weapon is the element of surprise!

  That’s right a ninja army for nex !

  The army is ver classical and has only 2 new mechanics

  1) tiles next to HQ have shade ( tile is blacked out from view of the opponent ) ie placed face down, then flipped at start of next battle

  2) some ninjas can „vanish” – ie are taken off the board and placed back on anywhere you like at start of next battle

  Amry is all done, and just needs some play testing, where is this site where I can post it?

 • WRJ

  Armia brzmi bardzo ciekawie, ale osobiście wolę trzymać wrogów na dystans. Sam też pracuje nad armią. Moja „Skrzydlata kompania”(taki tam tytuł roboczy) ma łączyć wytrzymałość Molocha, mobilność Posterunku i nowe zasady związane z lataniem ( kilka jednostek będzie mogło przelecieć nad wrogiem i wylądować za jego plecami).

  Na razie jestem dopiero na wczesnym etapie testów, więc sporo się pewnie zmieni.

 • Dusty

  Finally got my army up on BGG

  http://boardgamegeek.com/thread/1043840/ninja-army-2-0-the-kurokage-clan-now-with-balance

  If you guys have some time to try it out, would love to hear what you have to say about it

  Good or bad!

  Thanks

 • Pingback: Armia fanowska – Hell Hounds • Neuroshima Hex

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .