Neuroshima Hex na Steam i przyszłość Doomsday Machine

Napisał w kategorii Portal Games Digital dnia 8 lutego 2019 o godz. 20:32.

Prezes Portal Games, Ignacy Trzewiczek, dziś na Plaszówkach TV odpowiadając na moje pytanie o inne platformy dla Hexa wspomniał, że nowa wersja Neuroshimy jest kodowana już tak by była także na platformę Steam.

Dodatkowo na tym samym streamie padła drobna sugestia odnośnie armii Doomsday Machine. Prezes stwierdził, że w zależności od nacisków graczy jest możliwe ponowne pojawienie się tej armii w otwartej sprzedaży.

Komentarze:

 • Nemo

  Ha, a ja się zastanawiałem, aby przy jakiejś okazji nie spytać się Trzewika o Steama.

  W „Portal Game Informant #27” w minucie około 3:30 do 3:40 pokazanych jest parę screenów jak nowa apka ma wyglądać. Dla przykładu sztab już nie pokazuje, ile ma życia (robi to specjalny avatar), a w rogu pokazuje nam, ile kafelków mamy jeszcze do wylosowania.

  Co do Doomsday Machine, to na angielskiej stronie Portalu trafiłem na coś takiego: https://portalgames.pl/en/wp-content/uploads/2015/07/ddm_front.jpg

  Szczerze mówiąc nie przypominam sobie, ażeby DDM miało wersję pudełkową (jedynie wersję reklamówkową), a tu wybitnie mamy pudełko do niego. Hmm…

 • Skacz

  A zapomniałem dodać że będzie dużo nowych materiałów promocyjnych na kolejne mistrzostwa polski :D Miedzy innymi mata ! :)

 • Auriga

  Byłoby miło, gdyby i Doomsday miała reprint.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .