Neuroshima Hex: Chess Mod

Napisał w kategorii Fani dnia 12 lutego 2016 o godz. 09:33.

Zastanawialiście się kiedyś co by powstało z połączenia Neuroshimy Hex z szachami? Czy istnieje możliwość całkowitego usunięcia losowości z rozgrywek w Hexa? Wygląda na to, że ktoś próbuje osiągnąć taki cel.

chessmod

Artur Tojza stworzył, a następnie testował przez ponad rok swój autorski mod wskazany dla osób dobrze znających Neuroshimę Hex, który miał zlikwidować losowość z tej gry. Szczegółowy opis moda znajdziecie we wpisie na jego blogu, a uwagi możecie zgłaszać w tym temacie na forum.

Autor zapowiedział opisy nowych, oficjalnych armii dostosowanych do moda, a także dwie zupełnie nowe armie zaprojektowane specjalnie pod niego.

Komentarze:

  • Czołem ludziska :D

    Słuchajcie, mam wielką prośbę. dostałem info od kilku ludzi z prośbą o przetłumaczenie moda na język angielski (i kilka innych). Nie mam na to czasu, bo jestem zawalony materiałami i pracą nad rozwojem tego moda oraz kilkoma innymi. Czy znajdzie się jakaś dobra dusza, która przetłumaczy na angielski Chess Mod i opublikuje w sieci w pliku PDF?
    Dorzuciłbym link do pliku w artykule o modzie z adnotacją, kto jest tłumaczem.

  • Jaell Peerless

    Heh, zawsze mnie wkurzała trochę ta losowość (przeciwnik sieciarz borgo i 3 bitwy pod rząd, a ty same moduły + żetony akcji np. Przykład trochę mało prawdopodobny, ale możliwy :D ) a tu takie ciekawe coś. Mam nadzieję, że gra się tak samo dobrze jak wygląda!

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.