Nagrania z NS Conu online

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 2 maja 2023 o godz. 09:08.

NS Con już za nami – jeśli byliście w jednym z kilku miast organizujących turniej eliminacyjny, lub byliście zajęci czymś innym i chcecie nadrobić zaległości związane z transmisją online, to wszystkie nagrania są dostępne na YouTube.

Joanna opowiadała o szczegółach nadchodzącej armii, Gildii Kupców – jak zarządzanie gamblami będzie kluczowe do skutecznego jej prowadzenia. Wspomniała również o armii dodawanej do mobilnej aplikacji – Partyzantów.

Ignacy przedstawił i omówił wszystkie gry ze świata Neuroshimy. Michał poplotkował z Ignacym, bo ani nie ma w planach nic związanego z Neuroshimą, ani nie mógł za bardzo zdradzić nic z jego nadchodzących tytułów. Rafał podpowiedział kilka sztuczek na poprowadzenie sesji RPG dla nowych osób. Na koniec zorganizowany został konkurs wiedzy o Neuroshimie – co prawda apka nie liczyła punktów, ale pytania (oraz złe odpowiedzi) były świetne.

Komentarze:

  • PR

    cytat: „co prawda apka nie liczyła punktów, ale pytania (oraz złe odpowiedzi) były świetne” :)

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .