Minidodatek: Najemnicy z Alabamy 3.0

Napisał w kategorii Dodatki dnia 7 października 2016 o godz. 12:38.

Tu właściwie zaszła jedynie kosmetyka – dodatek otrzymał nowe, spójne z wersją 3.0 grafiki oraz ładną, kolorową instrukcję.

banner-najemnicy3

Opis i działanie Najemników z Alabamy pozostał ten sam – nadal można dobierać ich sobie do armii i traktować w pełni jak własne jednostki. Najemnicy są dzięki aktualizacji znowu dostępni do kupienia w sklepiku Portalu.

Komentarze:

  • Nemo

    Nie pamiętam, jako ta strona wyglądała wcześniej, ale wydaje mi się, iż wcześniej były na niej grafiki Najemników z poprzedniej edycji. Jako że, relatywnie, tamte grafiki wyglądały ładniej, druga edycja wciąż jest grana, a wielu (np. ja) posiada Najemników właśnie z niej, to może warto, dla kontrastu, przywrócić grafiki i tamtych Najemników? To nie jest tak, że tamci Najemnicy przestali istniej (Portal wyparł się, iż pracowali dla niego ;)).

  • Nie ma problemu, wrzuciłem grafiki żetonów ze starszej wersji 2.5 na koniec wpisu: http://neuroshimahex.pl/produkty/minidodatki/najemnicy-z-alabamy/#2.5

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.