Mata Mistrzostw Polski 2023

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 25 kwietnia 2023 o godz. 10:46.

Nagrodą główną turniejów eliminacyjnych Mistrzostw Polski 2023 będzie nowa mata, która została przygotowana specjalnie pod Piratów, ponieważ oferuje miejsce na dodatkowe pola wodne.

Nowa mata jest wykonana z tego samego materiału co dwie poprzednie, 20-lecia i zielona, różni się natomiast nadrukiem oraz rozmiarem – jest nieco większa, ale nadal mieści się w pudełku Neuroshimy Hex. Jest to natomiast zmiana dość istotna, bo umożliwia rozgrywkę z polami wodnymi Piratów, może się także przydać do rozgrywek dla większej ilości graczy.

Pierwsze turnieje eliminacyjne Mistrzostw Polski 2023 odbędą się podczas NS Conu – konwentu Neuroshimy zaplanowanego na sobotę 29 kwietnia w wielu miastach Polski.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .