Mata do 51 Stanu

Napisał w kategorii 51 Stan dnia 5 kwietnia 2019 o godz. 13:33.

Portal otwierając Loot Boxa umożliwił kupowanie w swoim sklepie dwóch interesujących elementów – armii Posterunku z alternatywnymi żetonami i maty do 51 Stanu Master Set. Posterunkowi zrobiliśmy tapetę, a teraz zobaczmy jak prezentuje się mata.

Stań się posiadaczem maty stworzonej specjalnie na potrzeby rozgrywki w 51. Stan! Nie tylko ułatwi rozgrywkę, organizację kart na stole i powstrzyma je przed ścieraniem, jeśli nie korzystasz z koszulek, ale też doda rozgrywce mnóstwo klimatu dzięki zawartym ilustracjom.

Mata ma rozmiar 61 x 32 cm i kosztuje 69,95 PLN. Jest wykonana ze świetnej jakości materiału, który jest bardzo przyjemny w dotyku, a jednocześnie wygląda na bardzo wytrzymały.

Wygląda bardzo ładnie, ułatwia zarządzanie kartami i dodaje +3 do lansu jednocześnie. Na początku może się wydawać na dużą, ale dzięki temu ogarniemy na niej wszystkie karty i znaczniki bez żadnego problemu.

Minusem może być cena – to równowartość połowy wartości całej gry, szczególnie pamiętając, że taka mata jest tylko dla jednego gracza. Z drugiej strony lepiej dostać bardzo dobrej jakości matę zamiast kawałku plastiku, bo takie coś popsułoby tylko przyjemność z rozgrywki.

Werdykt: zdecydowanie warta swoich pieniędzy – jeśli Was stać, to nie zastanawiajcie się zbyt długo, tylko sobie kupcie!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .