Kolejny konkurs! Wygraj Neuroshimę Hex 1.3 na iOS

Napisał w kategorii Mobile iOS dnia 31 maja 2011 o godz. 09:04.

neuroshimahexpl konkursZ okazji premiery kolejnej wersji mobilnej Neuroshimy Hex oznaczonej numerkiem 1.3 autorzy gry, firma Big Daddy’s Creations oddają w Wasze ręce kolejne darmowe kody! Wystarczy odpowiedzieć na bardzo proste pytanie, by wygrać kopię Hexa na iOS.

Najnowsza wersja Neuroshimy Hex wprowadza dwie nowe armie – Nowy Jork oraz Neodżunglę. Dostępne są one jako zakup z poziomu gry (tzw. In-App-Purchase). Jako, że niemożliwe jest generowanie gift code’ów na IAP, do wygrania są kopie gry, a dodatki należy pobrać oddzielnie. Jest to jednak niski koszt, a dzięki temu wspieramy twórców i dajemy im większą motywację do dalszej pracy ;)

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jak nazywa się papierowy dodatek do gry Neuroshima Hex, w którym występują armie Nowego Jorku i Neodżungli?

E-maile z tytułem „Konkurs” oraz prawidłową odpowiedzią na powyższe pytanie należy wysyłać na adres konkurs@neuroshimahex.pl. Konkurs trwa jedynie 5 dni, od 31.05.2011, 10:00 do 05.06.2011, 10:00. Pozostałe zasady konkursu pozostają bez zmian. Do wygrania są trzy kopie gry Neuroshima Hex na iOS.

Powodzenia!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .