Jutro finał Mistrzostw Polski podczas Portalconu

Napisał w kategorii Konwenty, Mistrzostwa Polski dnia 19 stycznia 2024 o godz. 14:55.

W sobotę 20 stycznia na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się Portalcon – konwent wydawnictwa Portal Games, podczas którego będzie miał miejsce turniej finałowy Mistrzostw Polski w Neuroshimę Hex 3.0.

Przygotowujemy dzień pełen atrakcji i wrażeń! W programie m.in. warsztaty dla projektantów gier, turnieje i konkursy, spotkania z autorami, pakiet nowości ze stajni Portalu, premiera-niespodzianka i najgłośniejszy punkt programu: ogłoszenie planów wydawniczych Portal Games! I najważniejsze: przyjazna przestrzeń na spotkania — z grami i z ludźmi.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Portalconu, natomiast tutaj znajdziecie regulamin samego turnieju. Kto się wybiera?

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .