Gra mobilna w Zapowiedziach

Napisał w kategorii Mobile, Mobile Android, Mobile iOS dnia 29 października 2020 o godz. 10:29.

Długo wyczekiwana aktualizacja gry mobilnej Neuroshima Hex na urządzenia iOS oraz Android pojawiła się w Zapowiedziach wydawnictwa Portal Games.

Nowa wersja aplikacji Neuroshima Hex na bazie bestsellera Portal Games, gry planszowej Neuroshima Hex! 3.0 autorstwa Michała Oracza. Gra dostępna na iOS i Android, w języku polskim i angielskim.

Prace nad przepisaniem gry mobilnej od zera trwają w Portal Games Digital już od jakiegoś czasu – data premiery została wstępnie ustalona na Q1 2021, a więc początek przyszłego roku. Pojawienie się jej oficjalnie na podstronie Zapowiedzi zwiększa szanse na jej wydanie, na co fani czekają już od wielu lat.

Dodatkowo warto zauważyć, że stara aplikacja została zdjęta ze sklepów i nie można jej już kupić.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .