PortalCon 13 online

Napisał w kategorii Konwenty dnia 10 stycznia 2021 o godz. 13:13.

Już za niecałe dwa tygodnie, w sobotę 23 stycznia, odbędzie się PortalCon 13 – w tym roku, zważywszy na sytuację, zgodnie z przewidywaniami zostanie zrealizowany całkowicie online.

Cały dzień wypełniony będzie atrakcjami, z których kilka będzie otwartych dla wszystkich, natomiast do pozostałych trzeba będzie mieć bilet – na szczęście został on wyceniony na jedynie 10 PLN, więc nie powinno być problemu z jego zakupem. Dodatkowo drugiego dnia, w niedzielę, będzie można obejrzeć bonusowe materiały wideo.

W tym roku, z powodu pandemii koronawirusa, nie możemy się z wami spotkać osobiście, dlatego będziemy transmitować online prosto z naszej siedziby poprzez kanały na Twitchu i YouTube.

Oprócz części polskojęzycznej, w drugiej części dnia pojawi się także krótka część anglojęzyczna jako ukłon w stosunku do fanów z zagranicy:

Podczas PortalConu możemy spodziewać się prezentacji dotyczących nowej mobilnej wersji gry Neuroshima Hex, zapowiedzi zupełnie nowego dodatku armijnego, a być może także czegoś więcej.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.