Dziś Światowy Dzień Grafika – co u naszego redakcyjnego projektanta?

Napisał w kategorii Ciekawostki, Strona dnia 27 kwietnia 2015 o godz. 16:45.

Dzisiejszy news jest bardzo luźno powiązany z Neuroshimą Hex – Dzień Grafika to dobra okazja, by przybliżyć Wam osobę, bez której ciężko byłoby wyobrazić sobie nasz serwis.

Ewa zajmuje się oprawą graficzną samego serwisu, przygotowuje też różne materiały promocyjne, tapety, a czasami projektuje nawet koszulki i jednocześnie występuje też w roli modelki The Armory, gdzie wspomniane koszulki można kupić.

efka-play-hard

Warto także wspomnieć o jej wczorajszym wpisie na blogu, gdzie pośród różnych projektów dla Enclave Games przewija się okładka wymyślonej przez nas na potrzeby pierwszokwietniowego żartu gry Neuroshima Hex Aftermath, na który to żart sporo osób dało się nabrać.

Komentarze:

  • Wzruszyłam się… ;) To może jakieś specjalne zamówienia graficzno-tapetowe z okazji mojego dzisiejszego święta? Ktoś coś? :]

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .