Dzień Molocha: legendarny pojedynek oraz Q&A

Napisał w kategorii Konwenty dnia 2 września 2020 o godz. 12:06.

Nikomu nie trzeba przedstawiać legendarnego Michała Oracza, a jeśli trzeba, to to jest ten facet, co jego imię i nazwisko widnieje na pudełku Neuroshimy Hex. Dziś omawiana część wydarzeń Dnia Molocha przewiduje obecność autora naszej ukochanej gry planszowej.

15:00 Legandarny pojedynek: Wyżej wymieniony zmierzy się z Joanną Kijanką wspominaną we wcześniejszym wpisie. Plotki głoszą, że będzie to pojedynek Moloch vs Troglodyci.

Stara szkoła kontra młoda krew, czy Oracz podoła przeciwko nowym zagrywkom Troglodytów? A może Joanna wraz z lodowymi wojownikami pokona Molocha? Czekamy z zapartym tchem…

16:00 Q&A z twórcami Neuroshimy RPG Michałem Oraczem i Ignacym Trzewiczkiem. To nas właśnie czeka po pojedynku w Hexa. Gdy 17 lat temu panowie tworzyli świat Neuroshimy, nawet nie planowali tego co się faktycznie wydarzy 5 września 2020 roku.

Czeka nas dwugodzinne Q&A, więc jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś z naszego ulubionego post-apokaliptycznego uniwersum i nie tylko, to jest ku temu okazja. To jest wasz moment! Czym jest Uniwersytet? Czy jakaś armia powinna być zmieniana i jak? A może chcecie się dowiedzieć co Ignacy jadł na śniadanie? Przybywajcie tłumnie i zadawajcie pytania!

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .