Dzień Molocha: pojedynek w 51 Stan i top 5 ulubionych armii

Napisał w kategorii Konwenty dnia 1 września 2020 o godz. 10:10.

Jak wcześniej zapowiadaliśmy, czas na kolejną garść informacji o wydarzeniach, których możecie oczekiwać podczas Dnia Molocha. Fani Neuroshimy zdecydowanie nie będą się nudzić.

Jednym z najczęściej oglądanych wydarzeń na poprzednim konwencie online organizowanym przez Portal był pojedynek w 51 Stan. A, że nie samym Hexem człowiek żyje, to o godzinie 12:00 w samo południe odbędzie się pojedynek dobrze znanej i lubianej Merry Nowak-Trzewiczek oraz równie cenionej przez środowisko gier planszowych Joanny Kijanki.

Panie zaprezentują nam rozgrywkę w 51 Stan: Master Set z najnowszym, zapowiedzianym dopiero dodatkiem zatytułowanym „Moloch„. Owe rozszerzenie ma się różnić od swoich poprzedników trybem pseudo kooperatywnym. Czy panie zaprezentują nam zażartą walkę? Czy to Moloch będzie triumfatorem? I czym właściwie jest tryb „pseudo kooperatywny”?
Dowiemy się właśnie podczas tego wydarzenia.

O godzinie 13:30 natomiast coś dla fanów Hexa! Będzie można posłuchać jak już wcześniej wspomniana (game developer) Joanna Kijanka oraz (project manager) Rafał Szyma opowiadają które armie zaliczają się do ich Top 5 najlepszych armii w Neuroshimie Hex. Podzielą się z nami omówieniem strategii i mocnych stron ich ulubionych frakcji.

Prawdopodobnie gracze będą również mieli okazję do przedstawienia swoich faworytów za pośrednictwem chatu, więc warto przemyśleć wasze wybory i podzielić się nimi z innymi. A jaka jest wasza ulubiona armia? Macie zamiar dołączyć do dyskusji? Serdecznie zapraszamy!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .