Doczekamy się w końcu Dancera i Mephisto 3.0?

Napisał w kategorii Armie, Neuroshima Hex 3.0 dnia 6 kwietnia 2016 o godz. 11:16.

Pierwotny plan Portalu zakładał odświeżenie wszystkich armii Neuroshimy Hex do wersji 3.0 do końca zeszłego roku – udało się jedynie ze Stalową Policją. Co z pozostałymi dwiema: Dancerem i Mephisto?

portalkon6-hex3

Co ciekawe ranma11 oglądając wczorajszy streaming na żywo zauważył, że Trzewik wspomniał o Dancerze i Mephisto. Zaczął w stylu „pliki są już gotowe”, ale coś go rozproszyło i potem nie wrócił już do tematu. Sporo osób czeka na dopełnienie kolekcji armii 3.0, więc dobrze byłoby zakończyć ten temat w oczekiwaniu na nową armię – Dead Breath – która swoją drogą także jest już opóźniona.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .