Doceniasz to, co Michallus robi dla społeczności NS HEX? Teraz możesz się odwdzięczyć

Napisał w kategorii Strona dnia 21 marca 2014 o godz. 10:08.

Jeśli interesują Cię wieści związane tylko i wyłącznie z grą Neuroshima Hex i wszelkie prywatne przekazy omijasz szerokim łukiem, to i ten wpis możesz sobie darować. Jeśli natomiast cenisz sobie społeczność wokół Hexa, naszą małą rodzinę, to czytaj dalej.

Michallus to jeden z najbardziej znanych fanów i pasjonatów Neuroshimy Hex, autor armii Mephisto, Hexogłówek, Almanachów Gracza i Stratega i wielu innych projektów. Teraz ma problem, który chciałbym pomóc mu rozwiązać – na szczęście udało mi się go namówić, bym wrzucił jego maila jako newsa. Stwierdziłem po prostu, że za te wszystkie dobre rzeczy, które Michallus nam dostarczył, dobrze byłoby się odwdzięczyć – być może ktoś będzie w stanie to zrobić, poniżej możecie przeczytać dokładny opis sytuacji:

„Potrzebujemy z Niną w Krakowie jakiegoś wolnego kąta, malutkiego pokoju, piwnicy lub garażu do użyczenia lub wynajęcia, w którym moglibyśmy trzymać trochę pudeł, osobistych gratów i mebli – nam obecnie bezużytecznych, póki nie będzie nas stać na jakieś większe mieszkanie dla siebie.

To długa sprawa, bo kiedy (…) wylądowaliśmy dwa lata temu na klatce schodowej, to wszystkie nasze rzeczy poszły do jednej szopy na działce i przez dwie zimy najpewniej te rzeczy tam przemarzły i przegniły. Mieliśmy to odebrać po miesiącu, a leci drugi rok, jak nas tam nie było. Mamy mimo wszystko nadzieję, że cokolwiek z tamtych rzeczy tam jeszcze jest, ale nie sprawdzimy tego, bo od razu będziemy musieli te rzeczy stamtąd wziąć, więc musimy mieć dokąd.

(…) Naprawdę mam nadzieję na odzyskanie choćby części z tamtych rzeczy. Jest tam między innymi mój Hex w fanatycznej edycji (kilkadziesiąt armii, kupa dodatków, żetonów i innych bajerów) i wielka paczka nut Niny, których brak naprawdę nas boli. Byłoby cudownie je w końcu odzyskać.”

Wierzę w to, że znajdzie się wśród czytających ktoś, kto będzie mógł im pomóc. Pokażmy, że potrafimy pomagać sobie nawzajem w trudnych chwilach.
Bezpośredni kontakt telefoniczny do Michallusa to 531391404, email emha1@o2.pl.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .