Data premiery oraz przedsprzedaż Iron Gang

Napisał w kategorii Armie dnia 4 października 2017 o godz. 10:05.

Po zapowiedzi nowej armii do Neuroshimy Hex o nazwie Iron Gang wiele osób czekało na informacje dotyczące daty premiery – tę na szczęście możemy już ogłosić.

Iron Gang

Premiera Iron Gang na Falkonie, gdzie oczywiście nie zabraknie również Portalu (3-5 listopada)!

Nie musimy więc aż tak długo czekać – nowa armia pojawi się już za miesiąc. Co ciekawe dotyczy to Polski, bo wcześniej uczestnicy targów Essen (koniec października) będą mieli okazję zaopatrzyć się w Iron Gang osobiście.

Już teraz rozpoczęła się także przedsprzedaż – armię można kupić za 30 PLN w sklepiku Portalu.

Komentarze:

  • Chyba przestanę używać tego wyrazu ;D

  • Nemo

    Ja używam zasady, iż jeżeli wyraz kończy się na -ę, to używam „tę”, a jeżeli na -ą, to używam 'tą”. W tym pierwszym zdaniu pisałeś do wyrazu „data”, więc poprawnie by było napisać „tę (datę) możemy już ogłosić”. Nie jest to prawdziwa zasada (ani tez poprawna), ale w większości przypadków się sprawdza ;).

  • MirSan

    Pytanie, czy ktoś już może dostał Iron Gang po zamówieniu przez wysyłkę? A jeśli nie to czy ktoś wie ile mniej więcej jeszcze przyjdzie nam poczekać na nową armie?

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .