Bilety na turniej podczas Portalconu 22

Napisał w kategorii Konwenty, Turnieje dnia 29 grudnia 2021 o godz. 10:22.

Nadal dostępne są wejściówki na Portalcon 22 odbywający się w sobotę 22 stycznia 2022 na stadionie w Chorzowie, które umożliwiają wzięcie udziału w otwartym turnieju Neuroshimy Hex podczas konwentu.

Chcesz być częścią Portalconu i zagrać na turnieju Neuroshima Hex 3.0? Ten bilet jest dla Ciebie! Kupując go otrzymasz numerowany bilet na konwent w Chorzowie dnia 22.01.2022 (sobota), który upoważnia do wzięcia udziału w otwartym turnieju Neuroshima HEX 3.0 oraz uczestnictwie w imprezie Portalcon.

Bilet taki kosztuje 35 PLN, ich liczba jest ograniczona do 64 sztuk i obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. To co, kto się wybiera? Jaki macie numer swojego biletu?

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.