Zmiana planów wydawniczych

Napisał w kategorii Armie, Neuroshima Hex 3.0, Wydawnictwo Portal dnia 11 sierpnia 2014 o godz. 15:08.

W wyniku bliżej nieokreślonych problemów z wydaniem Smarta, Wydawnictwo Portal oznajmiło, że premiera Smarta 3.0 schodzi na wrzesień, zaś na jego miejsce wskakuje druga armia z Duela – Vegas. Premiera ma się odbyć 19.08.14, w tym terminie zacznie się też wysyłka.

Jak widać na załączonym obrazku, oferta z przedsprzedaży Smarta również obowiązuje w tym wypadku: do zamówień przedpremierowych będą dołączane karty taktyki – nowy mini-promosik od Michała Oracza, dający graczom możliwość zagrania jednej z kart akcji w kluczowym momencie by np. uratować ważną jednostkę, przesunąć sztab itd.

Zamawiajcie tutaj.

W ramach pocieszenia dla tych, którzy bardziej niż Vegas kochają Smarta (w tym gronie ja) Wydawnictwo Portal przygotowało jego trailer.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.