Wyniki szybkiego konkursu

Napisał w kategorii Konkursy, Mobile, Mobile Android dnia 8 lutego 2023 o godz. 20:00.

Dziś rano zorganizowaliśmy szybki konkurs Missisipi, w którym do wygrania był kod na mobilny dodatek armijny Missisipi do wykorzystania na urządzeniu z systemem Android – poniżej prezentujemy zwycięzcę.

Zanim jednak to nastąpi chcieliśmy podziękować Portalowi za możliwość przekazania nagrody, oraz wszystkim uczestnikom – to aż trzynaście osób!

Ok, czas na wygrywający komentarz odpowiadający na pytanie: w czym Missisipi jest lepsza od pozostałych armii?

Jak to jest grać Missisipi? A, wie pan, moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze, albo że niedobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w tej armii najbardziej, powiedziałbym, że trucicieli. Trucicieli, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i co ciekawe, to właśnie takie przypadkowe dociągi wpływają na nasze partie. Chodzi o to, że kiedy próbuje się zastawić swój sztab, bywa, że nie znajduje się zwycięstwa, bo w tej armii mamy cienie. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem, i dziękuję tej armii! Dziękuję jej; Missisipi to paraliż, Missisipi to zasłona dymna, Missisipi to toksyczna bomba! Wielu ludzi pyta mnie o to samo: ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz tę umiejętność grania tą armią? A ja odpowiadam, że to proste! To umiłowanie zatruwania innym życia. To właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład podłączam bojler do skrytobójcy, a jutro – kto wie? Dlaczego by nie – stawiam toksyczną bombę koło wrogiego sztabu…

Gratulacje dla fana Neuroshimy Hex o nicku heheszek! Nagroda została wysłana na adres mailowy, który został podany podczas publikowania zwycięskiego komentarza.

A Wy mieliście swoich faworytów spośród wszystkich zgłoszeń? Wybralibyście inny komentarz?

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .