Wszystkie frakcje do 51 Stanu dostępne

Napisał w kategorii 51 Stan dnia 31 maja 2023 o godz. 14:16.

Fani 51 Stanu mogą uzupełniać już swoje kolekcje – do sklepu Portalu trafiły wszystkie dodatkowe frakcje dostępne w grze. Dotyczy to także najnowszej, która dotychczas była unikatem zarezerwowanym dla kampanii na Gamefound, czyli Uranopolis.

Jeśli masz detaliczną wersję Ultimate Edition albo starszy Master Set i rozglądałeś/aś się za nowymi frakcjami, masz już możliwość uzupełnienia swojej kolekcji. Jeśli wsparłeś/aś kampanijną wersję 51. Stanu: Ultimate Edition, w pudełku masz komplet frakcji i mini-rozszerzeń (uwaga: planszka Uranopolis była add-onem). Oprócz frakcji dostępne są także inne mini-dodatki do gry.

Dwa dwupaki frakcyjne kosztują po 29 zł, a samo Uranopolis jest za 19 zł – jeśli chcecie się w nie zaopatrzyć, to odwiedzajcie sklep Portalu.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .