Wideoprezentacja Neuroshimy Hex 3.0

Napisał w kategorii Neuroshima Hex 3.0 dnia 9 grudnia 2013 o godz. 19:53.

Przygotowanie do gry nową Neuroshimą Hex 3.0 prezentuje Walec z Portal Games – ponad dwuminutowe nagranie pokazuje zawartość pudełka i pomaga w rozpoczęciu rozgrywki nowicjuszom.

Dzięki nagraniu osoby zaczynające przygodę z Hexem szybko dowiedzą się co do czego służy.

Komentarze:

  • Skacz

    czyli dodatki tez beda w 3.0 ? O__o

  • Rufus

    No tak trochę szkoda, ale kasa musi się zgadzać. Kupiłem ostatnio nowe 3 dodatki teraz wyjdą jeszcze raz tylko, że do 3.0?

  • Gamma

    Czytajcie newsy ze zrozumieniem. Wiele razy juz bylo napisane, ze dodatki przez okres 2014-15 beda drukowane w obydwu wersjach (w pozniejszych latach w zaleznosci od chetnych). Obie wersje sa tez jak najbardziej kompatybilne wiec od biedy mozna miec podstawke w wersji 2.5, a armie dodatkowe w wersji 3.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .