Wesprzyj The Armory i zdobądź naszą koszulkę!

Napisał w kategorii Patronat dnia 29 października 2014 o godz. 10:02.

We współpracy z The Armory stworzyliśmy wyjątkowy projekt koszulki nawiązujący do gry Neuroshima Hex. Play Hard powstał po to, by wesprzeć ich kampanię w serwisie Wspieram.to, gdzie zbierają fundusze na stworzenie autorskiej marki odzieżowej dla graczy wraz z portalem sprzedażowym. Każdy może im pomóc i przy okazji zdobyć tę oryginalną koszulkę na własność!

tshirt-play-hard-banner

Serwis Wspieram.to umożliwia finansowanie społecznościowe – każdy chętny może dorzucić się do publicznej zbiórki, w której celem jest konkretna kwota, a w zamian można zdobyć unikalne nagrody. Kampania The Armory okazała się sukcesem i już dawno osiągnęła 100% finansowania, ale zabawa trwa dalej: jeszcze tylko przez 5 dni można im pomóc przy okazji zdobywając oryginalne koszulki.

tshirt-play-hard-1

Każdy, kto wesprze ich kampanię kwotą przynajmniej 53 PLN będzie mógł wybrać jeden z dostępnych wzorów wśród których jest między innymi Play Hard – owoc współpracy The Armory oraz Ewy, czyli naszego naczelnego grafika NeuroshimaHex.pl. Jest to uniwersalny projekt nawiązujący tematyką do Neuroshimy Hex, gdzie dodatkowo można wybrać sobie dowolny kolor nadruku.

tshirt-play-hard-2

Jak Wam się podoba? Nosilibyście?

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .