Uruchamiamy swój sklep z koszulkami!

Napisał w kategorii Strona dnia 19 czerwca 2024 o godz. 11:45.

Przez lata dopytywaliście o druk koszulki Play Hard, pojawienie się generycznej NeuroshimaHex.pl, czy skorzystanie ze słynnej tapety Battle – w tym roku czas najwyższy odpowiedzieć na Wasze prośby uruchamiając nasz własny sklep na platformie Spreadshirt!

Aktualnie w ofercie znajdują się trzy nadruki: Battle, NeuroshimaHex.pl, i Play Hard (w wersji Green oraz Red). Ceny zaproponowane przez Spreadshirt są kosmiczne, ale na start przez dwa tygodnie wszystko jest tańsze o 25%, więc zamiast 99 zł zapłacicie 74 zł.

Nadal drogo, wiemy. Kilka osób dopytywało się po prostu o te koszulki, dlatego postanowiliśmy w końcu uruchomić sklep niskim nakładem sił w modelu print-on-demand, a to wiąże się z odpowiednią marżą.

Jeśli uda nam się sprzedać przynajmniej kilka sztuk, to cały zysk pójdzie na druk z wysyłką jednego egzemplarza modelu Battle bezpośrednio do Prezesa. Szczególnie, że nie zawarliśmy umowy z wydawnictwem Portal Games i koszulki nie są w żaden sposób licencjonowane.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .