Vegas gra va banque…

Napisał w kategorii Porady taktyczne dnia 3 września 2013 o godz. 16:08.

… i odkrywa swoje karty na dziale porad taktycznych! Wpisy dotyczące kierowania armią Vegas znaleźć można w tym miejscu. Zachęcamy do lektury pierwszego wpisu, kolejne wpisy już jutro i pojutrze!

Komentarze:

 • Dusty

  Great to see Vegas coming next…they are so hard to play.

  Would love some tips, sometimes if I am play vs outpost, I don’t turtle…I go in the centre so I can get the most out of my „rotate” chips, and also mess up his guys by rotating them in off directions.

  Is this a good idea against other armies as well, or should I just stick to turtleing?

  Pretty sure playing this army well requires a phd in Nhex, and even then a bad draw can screw you over

 • K05tek

  Skoro jest już vegas to do kompletu smart i dodatek duel będzie załatwiony. A może jakieś specjalne opisy taktyczne co do ogniw na specjalnej mapie?

 • Orzi

  Najbardziej czekam na pojutrzejszą część – o ile same założenia Vegas znam i realizuję je, raczej, dobrze, to przydadzą mi się tricki przeciwko poszczególnym armiom (np. do tej pory nie myślałem, aby przeciw Borgo wystawiać sztab Sharrash na środku – mogło mi to uratować kilka gier). Co do samego wpisu – dobra robota, jak zwykle!

 • Dusty

  Great tips ! Thanks !

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .