Uranum Miners opóźnione, wyjdzie jako… Uranopolis?

Napisał w kategorii Armie dnia 12 listopada 2014 o godz. 10:02.

Pierwotne plany zakładały premierę najnowszej armii w październiku, ale bardziej prawdopodobny w tym momencie jest grudzień. Co ciekawe dodatek armijny, który miał nazywać się Uranum Miners najwyraźniej powróci do nazwy oryginału na podstawie którego powstaje, czyli Uranopolis.

portal-listopad

Według planu wydawniczego Portalu dodatek nadal jest na etapie opracowania graficznego. Dodatkową informacją, którą można wyczytać z powyższego planu jest dodruk obu wersji Neuroshimy Hex 3.0: angielska jest na etapie produkcji, a polska trafi niedługo do sklepów. Będzie co kupić jako prezent na Święta.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .