Unikatowe nagrody podczas turnieju w Katowicach

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 27 czerwca 2017 o godz. 15:01.

Zdążyliśmy już wspomnieć o turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski 2017 w Katowicach w poprzednim, zbiorczym newsie, ale warto napisać o nim jeszcze raz z powodu ciekawych nagród, które można będzie w nim wygrać.

Miło mi poinformować że na uczestników Naszego turnieju czeka niespodzianka. 6 zestawów żetonów do Hex-a: 2 żetony Sieci + 4 żetony ran. 3 zestawy dla Top3 i trzy zestawy do rozlosowania wśród uczestników.

Warto więc się wybrać, by je zdobyć. Pamiętajcie – turniej odbędzie się już jutro, 28 czerwca, w godzinach 16:30-21:00 w lokalu Restauracja & Pub Stara Piwnica, Rynek 7. Szczegóły znajdziecie w tym wydarzeniu na Facebooku.

Komentarze:

  • Sub

    Teraz używam tylko tych, są lepsze, bo widzę co jest pod znacznikiem, przy zwykłych potrafiło coś umknąć. Chociaż taki zestaw, to za mało na Moloch vs Mephisto :P Szkoda, że nigdzie nie można tego dokupić :)

  • Sub, jak nigdy brakuje mi facebookowego lubię to przy komentarzach… ;)

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .