Szczury rozpoczęły inwazję!

Napisał w kategorii Porady taktyczne dnia 29 sierpnia 2013 o godz. 15:47.

Dla wszystkich zainteresowanych wskazówkami, jak wykrzesywać maksimum możliwości z armii zmutowanych gryzoni, zapraszamy do lektury pierwszego z trzech artykułów dotyczącego taktyki dla Sharrash. Kolejne już jutro i pojutrze. Poświęcone im teksty będą znajdowały się w tym miejscu.

Komentarze:

  • Orzi

    Fajny tekst, ale niestety wkradł się weń błąd. Maksymalnie może być sparaliżowanych sześć jednostek, nie dziesięć (chociaż nie wiem, czy mi się udało wyjść kiedykolwiek poza dwie…)

  • PanPancerny

    Dziękuję i przyznaję rację, do tekstu wdarła się pewna niejasność, wszak jest tylko 6 znaczników Paraliżu. Dzięki za uważną lekturę!

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .