Ruszył Essen Spiel Digital 2020

Napisał w kategorii Konwenty dnia 23 października 2020 o godz. 12:23.

Essen Spiel jest jednym z największych konwentów gier planszowych w tej części Europy, który z powodu pandemii odbywa się w tym roku całkowicie wirtualnie – wydawnictwo Portal Games przygotowało na tą okazję kilka atrakcji związanych ze światem Neuroshimy.

Konwent trwa od wczoraj, czwartku 22 października aż do niedzieli 25 października. Interesujące nas atrakcje dopiero przed nami:

Pamiętajcie, że wszystkie powyższe sesje odbędą się po angielsku – będzie miejsce na grę mobilną Convoy, rozgrywkę w Troglodytów, serię pytań i odpowiedzi, oraz pokaz nadchodzącego dodatku 51 Stan: Moloch. Szczegółową listę transmisji wraz z opisami znajdziecie na tej podstronie.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .