Rusza Liga Hexa w Krakowie

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 9 marca 2018 o godz. 10:20.

Już jutro odbędzie się pierwszy turniej Ligi Hexa w Rzeszowie, za nami pierwszy turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski 2018 w Katowicach, natomiast wszystkich niecierpliwych z Krakowa ucieszy fakt, że i oni nie będą się nudzić.

Sezon turniejowy rozkręca się na dobre: startuje kolejna liga Hexa, tym razem w Krakowie. Za miesiąc, 7 kwietnia, w Cybermachinie Kraków odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w Neuroshimę Hex 3.0.

Już 7 kwietnia pierwszy turniej inaugurujący nową, krakowską ligę Neuroshimy Hex. Zawody będą połączone z eliminacjami do Mistrzostw Polski, oprócz tego planujemy specjalne nagrody od organizatora.

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .