Recenzja boxa Love2Craft

Napisał w kategorii Dodatki dnia 23 stycznia 2020 o godz. 10:02.

Dziś prezentujemy Wam ciekawą konstrukcję od Love2Craft – drewniany kontener mieszczący pojemniki na 3 armie, który sam po złożeniu służy także jako przenośna plansza.

Neuroshima HEX – przenośny box z miejscem dla trzech armii rozkładanym w poręczne podajniki żetonów. Pudełko zbiorcze przekształca się w przenośną planszę do gry oraz prosty licznik punktów.

Złożone pudełko zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu jest łatwe w przenoszeniu.

Rozłożenie chwilę zajmuje, ale jest łatwe. Elementy posiadają interesujący, oryginalny mechanizm, dzięki któremu wszystko do siebie bardzo dobrze pasuje.

Boczne panele chroniące pojemniki z żetonami to jednocześnie elementy, z których (razem z podstawą) można złożyć przenośną planszę.

Górny element służy także jako miejsce na dodatkowe żetony.

Nasz zestaw testowy jest ciemnobrązowy i zawiera trzy jasnobrązowe elementy – finalny produkt jest jednokolorowy.

Całość robi klimat i prezentuje się bardzo dobrze. Jeśli chcielibyście kupić takiego boxa dla siebie, to odzywajcie się do wydawnictwa Love2Craft na Facebooku.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .