Przełożenie dostawy przedsprzedaży

Napisał w kategorii Neuroshima Hex 3.0 dnia 20 maja 2021 o godz. 13:55.

Portal na swoim Facebooku napisał, że termin dostawy przedsprzedaży Neuroshimy Hex edycji Roku Molocha niestety został przełożony na sierpień.

Portal na swoim Facebooku napisał:

You ask about it a lot, so here is an official answer: all pre-ordered copies of Neuroshima Hex: The Year of Moloch will be sent in August! ☣️ Who’s waiting? 🧐

Miejmy nadzieję, że nie będzie już więcej opóźnień.

Komentarze:

 • cork-shop

  Niestety, jest to fatalna wiadomość dla mnie. Katastrofa..

 • Alex Under

  Tymbardziej żę chwilę później ma wyjść nowa armia, na którą zapewne już nie przewidziano miejsca w wyprasce i planszetki i będzie kicha

 • Arcade

  Dokładnie tak jak wyżej napisano – cała akcja z rokiem Molocha to jedna wielka porażka. Najpierw był przewidywany termin dostawy na pierwszy kwartał, potem ogólnikowo zmieniono na cały 2021 – a później dostajemy pstryczka w nos drugą falą przedsprzedaży. Jaki jest powód drugiej fali? Bo kilka osób przespało i chcemy im pozwolić skorzystać? Pan Prezes takie wymówki niech wciska swoim kotom. Ewidentnie albo produkt sprzedał się słabo, a produkcja już poszła i chciano zmaksymalizować zysk, albo było coś nie tak z pierwszą falą produktów, które przyszły – i wszystko byłoby zrozumiałe, gdyby była jakakolwiek komunikacja między Portalem, a klientem. Tymczasem Rok Molocha jest podkopany pod dywan. Hex Hexem – ale na samego RPG’a Neuroshimowego zapewne poczekamy do 2022 przy dobrych wiatrach. Wszystko da się zrozumieć, każde przełożenie dostaw czy jakiekolwiek inne zmiany – ale komunikujmy się z klientem, ze sklepami, które ten produkt mają później sprzedawać, bo w tej chwili łatwiej zapomnieć, że w ogóle się owy produkt zamówiło, niż faktycznie dalej go oczekiwać. Portal wiele zawdzięcza Neuroshimie jeśli chodzi o wydawnictwo, więc przykro się patrzy jak niskim priorytetem był event z okazji Roku Molocha.

 • Naprawdę kiepska informacja. Polowałem na ten produkt już długi czas i uważam, że warto na niego czekać nadal. Czy prace zostaną wznowione w najbliższym terminie?

 • Alex Under

  No jest to porażka, ja swój egzemplarz zamówiłem we Wrześniu… za niedługo będzie rok. I jeśli faktycznie Bestie wyjdą tuż po, to się wkurzę o tą wypraskę, bo w końcu będzie łądnie porządek w pudełku, a tu yeps i kolejna armia walająca się luźno w woreczku? A informacje na temat gry to serio absurd.

 • gry trzy w jednym

  JAK zwykle. Trzeba będzie poczekać jeszcze chwile. Dla mnie to dosyć ciężka informacja do strawienia – jestem fanem.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.