Przedsprzedaż Akademików do Monolith Arena

Napisał w kategorii Monolith Arena dnia 1 lipca 2019 o godz. 14:39.

Ruszyła przedsprzedaż pierwszego rozszerzenia do Monolith Arena zatytułowanego „Akademicy”.

Informacje o produkcie wraz ze zdjęciami można zobaczyć tutaj, przeczytać jego instrukcję tutaj, a zakupić tutaj. Premiera planowana jest na drugą połowę lipca.

Komentarze:

  • prawy prosty

    Mam pytanie odnośnie zasad w grze wieloosobowej na punkty. W instrukcji do takiej gry napisane jest, że wygrywa gracz, który jako pierwszy osiągnie wynik 20 punktów.
    W instrukcji do normalnej gry stoi, że: „Jeśli któryś ze Sztabów zostanie zniszczony, mimo to Bitwa rozgrywana jest do końca.Jeśli w jej trakcie zniszczony zostanie również Sztab przeciwnika, gra kończy się remisem.”
    Jak to interpretować ? Wydaje się oczywiste, że w takiej grze wysokość inicjatyw nie powinna mieć znaczenia, by nie faworyzować niektórych armii i należy przeprowadzić Bitwę do końca, jednak chciałbym rozwiać tę wątpliwość.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .