Projekt Facebook – armia fanowska inna niż wszystkie

Napisał w kategorii Armie fanowskie dnia 13 lutego 2024 o godz. 10:13.

Kontynuując wątek zapobiegania apokalipsie postanowiliśmy wystartować z projektem nietypowym – stworzeniem armii fanowskiej w nieco inny niż zazwyczaj sposób: pytając WAS wszystkich o zdanie.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy na grupie Neuroshima Hex Polska na Facebooku będą pojawiać się ankiety pytające o różne aspekty powstającego dodatku. Pierwsze pytanie padło już wczoraj – należy wybrać kolor naszej armii.

Raz na 2-3 tygodnie pojawi się nowa ankieta, a kolejne pytania będą dotyczyć propozycji tła, regionu fabularnego, nazwy, tematu przewodniego, logo, czy mechanik poszczególnych żetonów.

Do dyskusji mamy także dedykowany kanał na Discordzie. To co, pomożecie?

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .