Premiera Missisipi na urządzeniach iOS i Android

Napisał w kategorii Mobile, Mobile Android, Mobile iOS dnia 23 września 2014 o godz. 11:41.

Doczekaliśmy się kolejnej armii na urządzeniach mobilnych – tym razem jest to Missisipi. Armię można kupić jako In-App Purchase posiadając podstawową wersję mobilnej Neuroshimy Hex na urządzenia iOS i Android.

missisipi-ios

Dodatek armijny Missisipi kosztuje $1.99, podstawową wersję mobilnej gry znajdziecie w sklepach AppStore i Google Play. Z okazji premiery pozostałe gry i dodatki Big Daddy’s Creations są w promocyjnych, obniżonych cenach. Szczegóły znajdziecie w tym wpisie.

Komentarze:

 • adik

  A co z multi na androida. Z zapowiedzi wynikalo ze multi mialo byc juz od kilku dobrych miesiecy a tu dalej jak nie bylo tak nie ma. Kiedy mozna sie spodziewac w/w funkcjonalnosci ktora na ios jest od dawna.

 • Eeee… od kiedy multi jest na iOSie?

 • adik

  Z tego co dobrze kojarze to od aktualizacji 2.0 dla ios czyli polowa 2012 roku.

 • Cały czas nad czymś tam pracują i każdy domaga się czegoś innego, więc ja bym po prostu cierpliwie czekał.

 • adik

  Ja to bardzo dobrze rozumiem ale multi na andka zapowiadany byl na koniec poprzedniego roku. Przynajmniej takie byly zapowiedzi wydawcy, zbliza sie nastepny rok i cisza w temacie. A wydaje mi sie ze wiekszosc graczy czeka na multi bardziej niz na nowe armie. Zaczynam sie obawiac ze predzej osiwieje niz dostane multi na andka.

 • Sporo osób czeka też na armie (np. Mephisto) czy na grafiki 3.0 – wszystkich na raz nie uszczęśliwią.

 • Antsaren

  Uważam, że to raczej nie kwestia tego ilu ludzi na co czeka i ile zostanie uszczęśliwionych tylko raczej się chłopaki obecnie zajęli 51 stanem i w tym momencie neuroshima ma niższy priorytet. Podejrzewam, że jak wypuszczą grę, przez jakiś miesiąc dwa będzie czas na poprawki i być może potem zajmą się neuroshimą. Bardzo bym się zdziwił gdyby w tym roku coś się ruszyło w temacie multi. Jeżeli już to pewnie pojawią się rzeczy, które wymagają mniejszego nakładu pracy (nowe armie, czy grafiki). Z mojej strony ja już nie czekam i jak chodzi o online jest kilka innych pozycji na androida.

 • adik

  Ja odpuszczam Missisipi, wcześniej kupowałem armie w dniu premiery ale znudziła mnie gra z AI ileż można całować się przez szybę;)

 • Michallus

  Mephista na iOS się raczej nie spodziewajcie, o ile BDC mnie nie sprostuje. Złożoność obliczeniowa w tworzeniu sztucznej inteligencji grającej Mephem jest po prostu zbyt duża. :P

 • Paolo

  Hej, przepraszam, czy tylko mi się wydaje, czy wygranie Missisipi z Dancerem graniczy z cudem?

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .