Portal z WOŚP: zostań bohaterem nowej armii!

Napisał w kategorii Armie dnia 2 lutego 2024 o godz. 11:17.

Jak co roku, wydawnictwo Portal Games gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy – tym razem fani Neuroshimy Hex mogą wylicytować unikalną atrakcję: bycie uwiecznionym na żetonie tegorocznej armii.

Artykuł ze wszystkimi oficjalnymi charytatywnymi aukcjami Portalu na Allegro znaleźć można tutaj, natomiast jedna mocno przykuwa uwagę:

Na podstawie Twojego zdjęcia powstanie ilustracja żołnierza w najnowszym dodatku do gry Neuroshima Hex! Zostań uwieczniony na zawsze jako bohater świata Neuroshimy!

Co prawda o nowej armii oficjalnie jeszcze nic nie wiemy, zadebiutuje ona zapewne podczas tegorocznego Dnia Molocha, czyli 5 września 2024, ale może to być ostatnia oficjalna armia wydana przez Portal, więc uwiecznienie własnej osoby na takim żetonie byłoby nie lada gratką. Do końca aukcji zostało jeszcze trochę czasu, bo kończy się ona w najbliższy poniedziałek 5 lutego o 12:00, ale już teraz cena wynosi 405 zł.

Warto również wspomnieć o aukcji 51 Stanu Ultimate Edition wraz z autografem autora oraz kartą z prototypu oprawioną w ramkę, która również zakończy się w poniedziałek – jej aktualna cena wynosi już 1000 zł.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .