Poprawki do aplikacji

Napisał w kategorii Mobile dnia 15 września 2021 o godz. 10:48.

Portal Games zdaje sobie sprawę z faktu, że aplikacja mobilna Neuroshima Hex potrzebuje jeszcze sporo pracy, by w pełni zadowolić wymagających fanów – na szczęście usprawnienia dodawane są na bieżąco.

Listę pierwszych poprawek znajdziecie w tym wpisie, natomiast własne uwagi czy znalezione błędy można przesyłać bezpośrednio na maila portal@portalgames.pl.

Komentarze:

  • Indolent

    Fani chcą otrzymać działający produkt – nie wiem czy to czyni z nas „wymagających” ;) Póki co bym powiedział, że appka to otwarta beta i jeszcze sporo pracy przed Twórcami.

  • Paweł

    Nie no, to jest jawne plucie w twarz graczą którzy kupili dodatki i zostali z nich ograbieni. Mało co w ogóle działa w appce tak jak w poprzedniej części. Dodanie trybu multiplayer jest czymś wspaniałym tylko cholera wie czy on aktualnie działa czy nie ma graczy. No i można grać tylko 1 vs 1… Czy wiecie, że jest taki zawód jak tester którzy powinni najpierw sprawdzić przed wypuszczeniem czy wszystko jest ok?

  • Gość A.

    Wychodzi na to, że wymagający gracz to ktoś, kto nie chce, żeby AI na najwyższym poziomie trudności doprowadzało do bitew, w których tylko traci jednostki, a samo nie zadaje obrażeń Sztabowi przeciwnika xD

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .