Polska instrukcja Doomsday Machine

Napisał w kategorii Armie dnia 30 stycznia 2014 o godz. 10:26.

Pojawiła się już polska instrukcja do półoficjalnej armii Doomsday Machine – do tej pory do dyspozycji mieliśmy tylko wersję angielską. Zaglądajcie do naszego działu Download, by ją zdobyć.

Przypominam, że DDM można kupić w sklepiku Portalu w cenie 25 PLN. Nakład jest ograniczony i szybko się rozchodzi, więc wszyscy niezdecydowani powinni szybko się określić. Dla przypomnienia dodam, iż armia Doomsday Machine została wydana w wersji 3.0.

Komentarze:

  • DDM od samego początku był w zasadzie oficjalną armią, dodawany jako promo do 1 ed. w ograniczonym nakładzie, potem w wersji odświeżonej przez EHeck ale wciąż 1.0. Obecnie jest to wersja przeprojektowana zwana DDM2. Ciekawostka, nie będzie wydana w grafice 2.5 (szkoda), czemu zaradzili już i tak fani i kto chciał to mógł się zaopatrzyć w odpowiedni pdf i zmontować DDM2 pod 2.5. DDM2 jest też dostępny w aplikacji na iOS i Androida.

  • Kolejna miła wiadomość :D

  • NeoHex

    Szybko działają :D Przedwczoraj do nich pisałem z pytanie, w jakim języku jest instrukcja :D Dostałem e-mail i od razu jest News :P

  • Można grać dodatkami do 3.0 w starszą wersję planszówki?

  • Polak – jasne, w końcu różnica jest właściwie tylko w grafikach.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .