Plany na najbliższe tygodnie

Napisał w kategorii Strona dnia 11 czerwca 2019 o godz. 10:59.

Uzbierało się trochę rzeczy do zrobienia, a z czasem wolnym jest krucho, więc jeśli czekacie na jedną z poniższych, to trzeba się będzie uzbroić w cierpliwość. Postaramy się ogarnąć tematy najszybciej jak to możliwe.

Chodzi między innymi o recenzję Konwoju 2.0 po latach (ostatni, brakujący element układanki pod tytułem „recenzje wszystkich produktów Neuroshima Hex, Konwoju i 51 Stanu: Master Set”, nie licząc Sojuszników), recenzję wspomnianych Sojuszników, czyli najnowszego dodatku do 51 Stanu: Master Set, recenzję asortymentu Szajna LaserCut (plansza podróżna, plansza regularna, pojemnik na armie), być może recenzję Monolith Arena, a także ukończenie i wypuszczenie autorskich aplikacji do liczenia żetonów, losowania armii, dodatku HexRoulette, oraz gry Aftermath w ramach Enclave Games.

Ile to wszystko zajmie ciężko powiedzieć, ale liczę na to, że przynajmniej część pojawi się już w najbliższych dniach, a większość do końca miesiąca.

Ps. Wczoraj pojawił się pierwszy artykuł autorstwa Antrosa – pamiętajcie, że jeśli tylko macie coś ciekawego do przekazania społeczności fanów Neuroshimy Hex, to możecie zgłosić się do naszej ekipy i razem z nami pisać newsy, artykuły, tworzyć materiały, itp.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .