PlanszówkiTV: Pyrkon, Akademicy i Sand Runners

Napisał w kategorii Wydawnictwo Portal dnia 7 kwietnia 2019 o godz. 21:50.

Kolejny piątkowy program PlanszówkiTV przyniósł garść ciekawych informacji dotyczących turniejów eliminacyjnych i nowych armii.

Prezes Portal Games, Ignacy Trzewiczek, w ramach programu PlanszówkiTV ogłosił zakończenie testowania dodatku do Monolith Areny o nazwie Akademicy i zapewnił, że pełnią sił zaczną się testy armii Sand Runners do Neuroshimy Hex. Wersje testowe zostaną rozesłane do części osób, z którymi prezes zapoznał się w czasie Mistrzostw Polski. Dodatkowo zapewnił, że w ramach eliminacji Pyrkonowych będzie można zobaczyć prototypową wersje tejże armii.

„Polska scena turniejowa Neuroshimy rozwija się dynamicznie, przyciągając coraz więcej graczy, a turnieje eliminacyjne organizowane są praktycznie w każdy weekend na terenie całej Polski. Tak jak w przypadku poprzednich odsłon, także i tym razem gracze staną w szranki o unikatowe nagrody, ale największą nagrodą turniejów eliminacyjnych będzie możliwość wzięcia udziału w finale.”

Eliminacje do MP 2019 w Neuroshima Hex: Pyrkon, Poznań.
Data: sobota, 27 kwiecień 2019, 12:00.
Czas trwania: 3 godziny 50 minut.
Miejsce: Turnieje Planszówkowe.
Bloki programowe: Blok Gier Bez Prądu – Planszówki.

Ktoś z Was się wybiera?

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .