Opis armii Piraci

Napisał w kategorii Armie dnia 27 lutego 2023 o godz. 10:00.

Podstawowy opis armii Piraci, która zadebiutowała we wrześniu zeszłego roku był dostępny w naszym serwisie już od jakiegoś czasu, ale dopiero niedawno udało nam się uzupełnić opisy wszystkich żetonów i ich nowych cech.

Gangerzy mórz przybywają z wybuchową niespodzianką dla szczurów lądowych! Kto pisze się na mały rejs krajoznawczo-łupieżczy?

Armia Piraci wprowadza wiele nowych cech takich jak Dryf, Szarża, Abordaż, Działko Wodne, a także żeton natychmiastowy Fala. Nowością są oczywiście Pola Wodne, które rozszerzają pole bitwy i zmuszają dotychczasowe armie do obrania nowej taktyki przeciwko Piratom.

Nowa armia dostępna jest w sklepie Portalu w promocji za 33,96 zł.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .