NS Hex Puzzle już niedługo + konkurs

Napisał w kategorii Mobile iOS dnia 13 marca 2011 o godz. 14:12.

Najnowsza gra autorstwa Big Daddy’s Creations na urządzenia mobilne została wysłana do akceptacji, a więc powinna pojawić się już w przyszłym tygodniu w App Store. Neuroshima Hex Puzzle jest drugą grą ze świata Neuroshimy Hex, tym razem dostajemy do dyspozycji aż 100 scenariuszy, tzw. hexogłówek, które trzeba będzie rozwiązać, by ukończyć grę.

Z okazji premiery NS Hex Puzzle autorzy gry zorganizowali konkurs, w którym wygrać można aż 10 kopii tej gry – wystarczy rozwiązać cztery hexogłówki. Sam konkurs potrwa około tygodnia, do piątku lub do zatwierdzenia aplikacji w sklepie Apple. Jeśli nie znacie zasad na pamięć, to możecie zajrzeć do działu Zasady w poszukiwaniu podpowiedzi i wyjaśnień. Wszystkie szczegółowe informacje oraz wspomniane hexogłówki znaleźć można pod tym adresem.

Pozostaje mi jedynie zachęcić wszystkich do udziału oraz życzyć powodzenia!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .