Nowości wydawnicze Portalu – oprócz Uranum Miners doczekamy się także Smarta i Vegas 3.0!

Napisał w kategorii Armie dnia 16 lipca 2014 o godz. 10:01.

Na Portalkonie dowiedzieliśmy się, że armia Uranopolis zostanie wydana jako kolejny oficjalny dodatek armijny do Neuroshimy Hex najprawdopodobniej pod nazwą Uranum Miners, a jej premiera nastąpi już w październiku.

Oprócz tego warto także wspomnieć o tym, że armie z dodatku Duel, czyli Smart i Vegas, także doczekają się aktualizacji grafik do 3.0. Premiera Smarta już w sierpniu, a Vegas we wrześniu.

Dodatkowym bonusem dla osób biorących udział w turniejach sklepowych Hexa jest specjalny żeton o nazwie Baza Transportowa – może go otrzymać każdy, kto w takim turnieju brał udział. Pamiętajcie, że to unikat i jedynym sposobem na jego zdobycie to udział w turniejach, które w te wakacje Portal mocno stara się promować.

Pełne nagranie z prezentacji nowości znajdziecie tutaj. Portal lubi graczy Hexa, jak inaczej wytłumaczyć ciągły dopływ nowych armii? Mam nadzieję, że zarobią na nich górę pieniędzy, dzięki czemu nowe armie będą się pojawiać jeszcze przez długi czas.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .