Nowa armia fanowska M.I.T.

Napisał w kategorii Armie fanowskie dnia 9 kwietnia 2016 o godz. 11:05.

W serwisie BoardGameGeek pojawiła się armia fanowska do Neuroshimy Hex o nazwie M.I.T., której autorem jest użytkownik Lien Rag.

mit

Jest to armia nastawiona na strategię, która posiada tylko pięć jednostek zadających obrażenia – jednostki te są silne, ale powolne. Mają wsparcie wielu jednostek pomocniczych, które są przydatne, ale nie zadają żadnych obrażeń.

Właściwością specjalną sztabu jest możliwość ożywienia jednej straconej podczas Bitwy jednostki i przeniesienie jej na górę stosu jednostek dociąganych, więc pojawi się na ręce gracza tak jak robi to Bio-droid w armii Smarta. Opis armii znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .