Neurosima Hex na konwencie Avangarda

Napisał w kategorii Konwenty dnia 17 lipca 2011 o godz. 16:19.

Już za tydzień, w dniach 21-24 lipca w Warszawie odbędzie się konwent Avangarda, na którym nie zabraknie ekipy Wydawnictwa Portal. Oprócz wielu ciekawych atrakcji związanych mniej lub bardziej z szeroko pojętą fantastyką, odbędą się także spotkania związane z Neuroshimą Hex.

Do atrakcji ściśle związanych z Hexem zaliczyć można warsztaty „Tworzymy kampanię do Neuroshimy Hex„, które poprowadzi Michał Herda, oraz „Najciekawsze armie fanowskie do Neuroshimy Hex„, które przedstawi Mateusz Zaród. Oczywiście nie zabraknie najważniejszego, czyli turnieju NS Hex dla wszystkich chętnych. Sędzią oraz organizatorem będzie niezastąpiony Michał Herda. Szczegółowe informacje na temat terminów oraz godzin poszczególnych atrakcji pojawią się na stronie konwentu.

Konwent Avangarda odbędzie się w siedzibie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej 159 w budynku 34. Bilet na cały, czterodniowy konwent kosztuje jedynie 40 PLN.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .