Neuroshima Hex pojawi się na Androida!

Napisał w kategorii Mobile iOS dnia 19 kwietnia 2011 o godz. 09:20.

Od samego początku, czyli premiery Neuroshimy Hex na iPhone i inne urządzenia mobilne Apple, fani Hexa nieustannie pytali o to kiedy ich ulubiona gra pojawi się na Androida. Ich prośby w końcu zostały wysłuchane – Neuroshima Hex na Androida wyjdzie już w połowie tego roku!

Z tego wpisu wyczytać można, iż prace trwają już od miesiąca, a premiera planowana jest na lato tego roku. Gra tworzona jest oczywiście przez Big Daddy’s Creations, firmę odpowiedzialną za dotychczasowe mobilne wersje Hexa na urządzenia Apple.

Minimalne wymagania sprzętowe systemu operacyjnego Android to posiadanie wersji 2.1. Podobno aplikacja testowa sprawdza się całkiem nieźle na telefonie HTC Wildfire.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .