Neuroshima Hex na Tabletopii

Napisał w kategorii Neuroshima Hex 3.0 dnia 4 lipca 2020 o godz. 12:58.

Do popularnych ostatnio platform do grania w Neuroshimę Hex przez Internet dołącza kolejna, dzięki czemu każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Do tej pory najczęstszym wyborem był Tabletop Simulator lub Vassal, natomiast do tego grona dołącza Tabletopia. To nadal „tylko” wirtualny stół, więc bitwy trzeba liczyć samemu, ale miło widzieć Neuroshimę Hex na kolejnych tego typu platformach.

A Wy, wolicie grać na Tabletop Simulatorze czy Vassalu? A może przesiądziecie się na Tabletopię?

Komentarze:

 • Rafiki

  Ktora platforma oferuje wiecej armii?
  I czemu Vassal jest w wersji 2.5 skoro 3 jest taka ladna :(

 • Cpt. Link

  There is still more to come here. But there are almost too many irons in the fire to address what needs to be done to make this great on the Tabletopia platform. Small things like bag shuffles need to be addressed. Ultimately, if you like Tabletopia you can play a game of Neuro-Hex here, but the newly designed App that was announced will, undoubtedly, become the Holy Grail for our favorite game.

  Google says: Nadal jest tu więcej. Ale w ogniu jest prawie zbyt wiele żelaznych elementów, aby zająć się tym, co należy zrobić, aby uczynić to wspaniałym na platformie Tabletopia. Należy zająć się drobiazgami, takimi jak tasowanie worków. Ostatecznie, jeśli lubisz Tabletopię, możesz zagrać tutaj w grę Neuro-Hex, ale nowo zaprojektowana aplikacja, która została ogłoszona, niewątpliwie stanie się Świętym Graalem naszej ulubionej gry.

 • We’re seeing the new app being delayed for years, so we can’t wait to actually see it being released – that’s why the alternatives are so popular.

  Ps. It’s ok to post in English, you don’t need to translate it to Polish, thanks!

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .