Neuroshima Hex dla VASSAL

Napisał w kategorii Ciekawostki dnia 18 stycznia 2014 o godz. 18:53.

Posiadacze laptopów mogą zacierać ręce – moduł Neuroshimy Hex dla popularnego programu do gier planszowych VASSAL właśnie ujrzał światło dzienne!

Neuroshima Hex na VASSAL

Moduł zawiera wszystkie oficjalne armie wydane dotychczas w layoucie edycji 2.5. Można go pobrać z tego miejsca.

Komentarze:

 • rici747

  Jak w to grać? Da się przez Internet?

 • Pingback: Wieści z kraju i ze świata #3 | PrzystanekLegnica

 • Michallus

  Tak, jest to zbudowane z myślą o grze internetowej, tylko jeszcze nie miałem czasu rozkminić jak. W wolnym czasie spiszę dokładny samouczek gry w ten moduł po necie.

 • Eeej, to jest świetne! :D Jak się zapamięta skróty klawiszowe, to gładko idzie. Może nie do końca wygodna jest zmiana stron w grze offline, ale to szczegół :P Jak na razie nie wiem, jak zmienić liczbę dociąganych żetonów – gdy pozostało mi siedem żetonów, a jeden zostawiłem sobie na ręce, to po kliknięciu na ikonę dociągu, zachowany żeton znikał, a pojawiały się trzy nowe, a pula dociąganych zmniejszyła się od siedmiu do czterech.

 • pacman

  Wygląda obiecująco! Tylko jak się zmienia strony w trybie offline? ; )

  Lekko topornie, mało estetycznie, ale! Open source i nieskończone możliwości

 • @pacman
  Zmieniasz za pomocą „retire”, a następnie „choose another side”, a potem wybierasz, co cię interesuje :)

 • Sangatsu

  ŁO!Już ściągam i odpalam!:-D

 • Sangatsu

  Lepiej ustaw moderatora,wtedy nie trzeba zmieniać stron.Jedyne co szwankuje to to dobieranie żetonów,twórca nie pomyślał że ktoś może chcieć zostawić żeton na ręce i to że wszystko trzeba robić mechanicznie…:-p

 • Sangatsu

  Sorka za spam wiem już jak dobierać pojedyncze żetony!Trzeba przytrzymać lewy przycisk myszki na Decku żetonów i przejechać myszką na jedno z pustych miejsc poniżej(robimy to tak jak przy kładzeniu żetonów)wtedy dobieramy po jednym żetonie zamiast trzech(jak przy kliknięciu na trójkę u góry)!Mam nadzieje że ta informacja będzie pomocna…:-)

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .